FURNITURE / Chairs and Stools / Emma chair 11744098
nr 1174 4098
EMMA CHAIR
late 19th century, wear,
sent 1800-tal, slitage
SEK 200
Monday April 9 2018
at 20:36:28
100 kr
150 kr
200 kr